o autorce / about

for eng. version just scroll down
Ahoj, jsem Karolína, mám hodně pih a je mě všude plno.
Jsem (stále ještě) mladá a svěží holka z Prahy. Zajímá mě, co se děje kolem mě, a o tom píšu. O politice, o formulích, o vaření, o tom co čtu nebo jaký architektonický skvost jsem navštívila. Taky mapuju secondhandy napříč Evropou, miluju antikvariáty, pozdě snídám, mám psa a kočku a učím se švédsky. Zbožňuju módu, myslím zeleně, bojuju za práva zvířat, ráda cestuju, pěstuju kytky a fotím. Uf. Jo, a žiju na tý správný straně řeky, konkrétně ve Vršovicích.

Znát mě můžete z redakce protisedi.cz, kde jsem od roku 2015 zástupcem šéfredaktorky. Psala jsem třeba pro Budějovický deník nebo pro mag. uzvim.cz. Mohli jste mě zahlédnout v pár reklamách a kdysi na internetový TV MUVI. Slyšet jste mě mohli mezi roky 2010-2012 na rádiu ICM a Sound Wave. Možná jste byli na mojí  výstavě fotografií "Good kid" (04/2016) v Czech Fashion Council. Potkat mě můžete třeba v Institutu módní tvorby v (Korunní 101), kde tu a tam vedu kurz kreativního stylingu. Módu beru jako hru, vyjádření sebe sama a jako prostředek k tomu okolí ukázat, že fast fashion je dávno přežitá. 
Hi, my name is Karoline and I have a looot of freckles. 
I am (still) juicy & fresh 28 yrs old girl from Prague. I love Prague. I am writing about everything around me. About political situation, books, architecture etc. I also map secondhands and vintage stores, I love antiques and Prague, I'm a brunch person, have a doggo and kittycat and I am passionate learner of Swedish. I also love fashion, I am a photographer, green thinking is my priority, I fighting for animal rights and I love travelling and floriculture. Oh and I live on the right side of the river (Vrsovice)!

You probably know me from protisedi.cz - I'm a Deputy Editor-in-Chief. I also work as an editor at uzvim.cz and print 'Budějovický deník'.. You can saw me in a few commercials. Maybe you saw my exhibition in Czech Fashion Council (04/2016). I am a lecturer of creative styling at Institut modni tvorby (Korunni 101, Prague). Fashion is a one big game and everyone can be a winner! Make peace and love and give a smile everyday - it's free.

Komentáře

Oblíbené příspěvky