AUTOR

Ahoj, jsem Karolína, mám hodně pih a je mě všude plno. Zrzavý pískle, eko-holka, která žije v moderní, konzumní společnosti. Jsem autorkou na volné noze. Nječastěji píšu o módě, formulích, cestování, vaření, architektuře, knihách a politice.


Něco přes rok působím jako lektorka v Institutu módní tvorby, kde vedu kurzy a semináře o férovém šatníku, udržitelném módním průmyslu a kreativním stylingu. Tady je můj lektorský profil.

Mapuju secondhandy a antiky napříč Evropou, pozdě snídám, miluju naší kočičku Mínu a pejska Coryho, učím se švédsky a irsky, čtu, vařím, obdivuju, cestuju a bojuju za práva zvířat a přírody.

Znát mě můžete z redakce protisedi.cz, kde jsem od roku 2015 zástupcem šéfredaktorky. Od podzimu 2018 si můžete přečíst moje řádky (online + print) v Hospodářských novinách - konkrétně v procnemag.cz. V minulosti jsem psala pro Budějovický deník a pro uzvim.cz/cms.

Spolu s mou dlouholetou kamarádkou Jitkou pracujeme společně na projektu BuyBye vintage. Přešíváme, zašíváme a vdechujeme život již vyrobenému oblečení.V neposlední řadě pracuji na úžasném projektu Aircasting.cz, do kterého jsem přinesla nejen slova v podobě webového obsahu, ale i mé zkušenosti z oblasti castingů a konkurzů. Mám na starosti castingy - jejich hladký průběh a klientskou podporu.

Možná jste byli na mé  výstavě fotografií "Good kid" (04/2016) v Czech Fashion Council.

Díky, že mě čtete!
Vaš K.J.


Komentáře

Oblíbené příspěvky