Noisy Pots se vznášejí na třešňovém obláčku


"Dvojice Noisy Pots, pianista a zpěvák Michal Šupák a bubeník Jakub Tengler, ukázala světu nový klip "Cherry Cloud"..."

Projekt Noisy Pots překračuje hranice všeho, co jsme doposud na české scéně znali a zažili. Od začátku, co existují tvrdím, že je jejich originální a zároveň komplexní hudba se světovým zvukem na hranici geniality. Po novém klipu si za tím tvrzením stojím víc než kdy jindy.

V českém rybníčku v drtivé většině podobných projektů vídáme špatnou angličtinu, nedostatek originality nebo otevřená vrátka převlečená za jednoduchost, ať už v textu, ve frázování nebo v přechodech. Toho se u Noisy Pots snad nikdy nedočkáte. V momentě, kdy si myslíte, že víte, co bude následovat vás velmi rychle a elegantně vyvedou z omylu.

Cherry Cloud
Třešňový oblak jde hudebně trochu jiným směrem než byli posluchači zvyklí. Je klidnější, jde o něco víc do hloubky a obsahuje více textu než ostatní, doposud vydané, písně. Víc vám prozrazovat nebudu, pusťte si ho! Jediné, co bych snad ještě ráda vyzdvihla je Michalův zpěv. Posuďte sami s jakou lehkostí létá nahoru a dolu.


Scénář a režie: Oliver Beaujard & Nino Zardalishvili
V minulosti jsme byli svědky vystoupení Noisy Pots s filharmonickými tělesy, znát je můžete ale i z ulic. Cestovali také po světě, ať už jako buskeři nebo hosté velkých či menších pódií.

Fotky, které v článku vidíte jsme nafotili společně jako promo fotografie na přelomu roku 2017, v Praze u Apolináře.


Komentáře

Oblíbené příspěvky