week 27: Vary po našem

Nasát atmosféru, dát si dobrý jídlo..a pití, a frčet dál. Rychle tam, rychle zpátky. To jsou v kostce 'naše' Vary 2018. Nebo nejsou?!
Protože jsme 'zaspali', na hoppygo nezbylo moc aut k výpůjčce (je to v tý appce nedořešený - měla by tam fungovat funkce 'prázdniny' - když auto nemůžeš půjčit - nemělo by se objevit v nabídce), takže na nás zbyla jen líná 'fábka' (čti Škoda fabia).
Cestou pršelo, bylo pod mrakem a foukal vítr. Byla jsem na to připravená - vzala jsem si přes šaty plášť. Nicméně po mém příjezdu se obloha otevřela a vyšlo slunce (náhoda?). Chápejte, stylem, kterým píšu tenhle post se musíte ve Varech i chovat. Nóbl. Jen si přitom nesmíte natrhnout oba koutky, když se cpete teplou lázeňskou oplatkou. Nesmíte mít zavřený oči na 90% fotek a rozbít si koleno - můj muž hodil tlamu před Thermalem hned jak jsme dorazili (podotýkám, že nic nepil). Jsme zkrátka taková veselá dvojice. Nezapomínáme se však tvářit patřičně důležitě, ať už při naší soukromé konverzaci někoho pomlouváme nebo když vylejzáme z tý olezlý 'fábky', se kterou by nás s největší pravděpodobností nejradši z varských radovánek vykázali. Na co jsem obzvlášť hrdá je fakt, že ani mně ani Tomášovi neulpěla žádná potrava na oděvu.
Na většině fotek mrkáme, tohle nám zbylo:
Komentáře

Oblíbené příspěvky