week 18: z blogerky budovatelkou rodinného krbu

Týden č.18 byl sice náročnej - ale nic moc k focení. Znáte to - nenalíčená, bosá, ve starým bílým tričku a sportovních kraťasech (já?, chápete :D).
Malovalo se a uklízelo a opravovalo.. a tak. Pá-po jsem strávila na štaflích, na kolenou, s rukama v kýblu a celá od barev! Jsem na sebe upřímně pyšná. Děcka mají největší radost z novýho balkónu - a já vlastně taky. Trávila jsem tam i před tím hodně čau, ale teď ho tam trávíme všichni.
Week 18th was so boring to write something about me and how I spent all of my free time.
It was a 'flat painting' time. I spent four day at home, without makeup, I put my eye bags & old sporty shorts on. I also remade balcony and kids had a lot of fun in there. (I mean Mina (kittycat)  & Cory (belgian shepherd).You can see some pics of my flat, balcony & outfit inspirations - just scroll down. kiss kiss * Kerol 


Dala jsem vale babusovým a rákosovým zástěnám a sáhla po hnědém plotu. Upřímně, nemohla jsem si vybrat líp. Mína a Cory vidí skrz a mám možnost využít víc truhlíků než před tím. Letos se toho snažím, za ty tři roky, co tu bydlíme, snad nejvíc. Tak mi držte palce, ať se těm mým rostlinkám daří pořád tak skvěle jako doteď. 
  
Na balkóně pěstuju surfínie, muškáty, macešky, petrklíče, karafiáty, kopretiny, avokádo, kapradí, břečťan a balzamínu. Z toho co se dá sníst pak jedlý květy, jahodový špenát, jahody, dobromysl, rozmarýn, tymián, bazalku, rajčátka, petržel, kari, pažitku, mátu, meduňku, majoránku a koriandr. UF! Teď když to čtu, je toho vážně hodně. :D Co pěstujete vy? U mě díky tomu najdete minimum koření v pytlíčku. Snad jen pepř, nový koření a kmín. Vystačím si bohatě s tím, co si sama vypěstuju. I v zimě.

Na fotkách můžete vidět, že kočka nechybí nikdy nikde - jakmile doma něco fotím, hned musí být u toho. Modelka moje. Navíc si teď děsně oblíbila naše starý, nově počalouněný křesílko, na který chodí spinkat a přes den na něm chytá sluneční paprsky, pokud teda není na balkóně. #bestlife

Fotka v červený bundě s ledvinkou byla vyfocená po hokeji, v Riegráčích. Strašnej večer plnej ptačích hoven a alergie :D Podobnost s národními barvami je čistě náhodná. A poslední outfit je vyfocenej v jednom z těch chladnějších dní, všimnout si můžete mých nových bot alá Spice Girls.
Slibuju, že v týdnu 19. nebudu tak stručná!

Komentáře

Oblíbené příspěvky