week 17: práce, práce, práce

"17. se nesl v duchu ADC creative awards, redakčních porad, výletu do zoo a to všechno v doprovodu omamné vůně tělového spreje od LUSH 'Rose jam'. Krom toho média rozvířila kauza Libeňského skvostu, pardon mostu... a svět ztratil  Miloše Formana..."
Week 17th just flashed before my eyes. I had a lot of briefings and meetings. I also be a part of the team - we won 3rd place on ADC creative awards last week. Yay! The movie world had changed, we lost Mr. Forman..
In the end of the week I've got a day off at the Prague Zoo, I love the place. It was a sunny sunday - sooo, 
it meant lot of kids, dogs and rude parents. BUT I found a stand with freshly fried donuts and suddenly universe was in balance. For all of the week pics, just scroll down. kiss kiss * Kerol
Na mým instagramu jste si možná všimli, že drtivá většina mojí kosmetiky je veganská. Nemůže tak být překvapením, že zmiňuju právě LUSH. Tělových sprejů mají několik na výběr. Vůně je tak silná a dlouhotrvající (zřejmě díky es. olejům), že přebije leckterý slabší parfém. Já si na běžné dny parfém brát už ani nemusím. Jo, můžete ho nastříkat nejen na kůži, ale i na oděv, a neudělá fleky!
Co se stylingu týče většina outfitů byla přizpůsobená tomu, že celý den někde pobíhám a potřebuju se cítit pohodlně. Outfit s džínovou sukní jsem měla na ADC c.a. Mimochodem, ty béžový jehly mám ze tex.housu za 20,- :P - v outfitu k nim jsem použila volné tílko na špagetová ramínka z kolekce H&M conscious, které je viditelné v outfitu ze Zoo - s pruhovanou košilí (ta je z Top secondhandu v Č.Budějovicích za 15,-).. a džínama Levi's, na fotce z tramvaje je pak vidět mikina s proužky.
Na všech fotkách můžete vidět mojí novou vintage kabelku od Benettonu (z vinted.cz), naprosto jsem si ji zamilovala. Snažím se teď outfity ladit tak, abych každý celý týden nosila jednu a tu samou kabelku. Bystří to mysl, je to praktické a taky díky tomu zjistí, které kabelky pro mě mají smysl a které naopak vůbec. Mám jich na můj vkus až moc a ráda bych je touhle cestou eliminovala.
Udílení ADC creative awards bylo v Roxy, rozdalo se asi bžilión Louskáčků a vypil asi oceán alkoholu. Ale byla to legrace, taková ta pracovní, ale co - občas se to musí.
Zbytek fotek jsou střípky nafocený při běhání po městě mezi redakčníma poradama a pracovníma schůzkama. Už mi ta hektická doba docela chyběla. Loni jsem měla takovej oddychovej čas, teď jsem zase naplno v několika redakcích a pracuju na nových projektech. Jsem z toho nadšená a věřím, že se to odráží i na mojí práci. S protisedi.cz máme nový web design, tak ho omrkněte ;)
>>TADY<< si můžete přečíst můj rozhovor s 'Burning woman' Míšou Rýgrovou! ♥

Dotazy ke stylingu nebo k jednotlivým věcem můžete klidně posílat na mail: deerkerol@gmail.com

Chodí mi od vás zprávy na IG, tak můžeme udělat i mailovou poradnu :) 

PS: měly byste (dámy) zájem o takové nakupovací workshopy - tour po pražských second handech? Individuálně nebo ve skupině. Taková odnož mých kurzů kreativního stylingu v praxi.
Nakonec sobotní - zasloužená - ZOO odměna! 
    

Komentáře

Oblíbené příspěvky