Hluboká (láska)...když vám zbyde, po návštěvě svatby, jeden den na Hluboký - je to paráda! Někdy (ačkoli nejsem moc romantik), svatba člověka doslova nabije láskou a v tom duchu se pak nese několik nadcházejících dní. Pokud jste v páru a svatba se vám líbí - cukrujete i na veřejnosti a polemizujete o té vlastní. Je to paráda, svatba často do vztahu naleje novou energii a vnukne dlouholetým partnerům myšlenky na první společné schůzky a chvíle pobláznění. Připomene jim, proč se vlastně do sebe zamilovali a jak moc se mají rádi. Podle mě je potřeba si tyhle situace a krásné začátky neustále připomínat, pomůžou nám totiž v těch horších časech, které přijdou chtě - nechtě.
Máte to taky tak? Podzim, změny počasí, více práce a stresu s sebou často přináší partnerské krize, deprese a dokonce i rozchody. Možná, že každý se ho tak trochu bojíme, i když je tak překrásnej ve svojí škále barev a vůni listí.
Michaela a František, kterým jsme byli na úžasné podzimní svatbě, jsou živým důkazem té pravé lásky. Ale dost už o lásce.
Tenhle podzim, potažmo zimu nás čeká (mě a Tomáše) spousta vejletů (hurá!). Konečně... cestovací pauza trvala asi tři měsíce a už se to nedalo vydržet! Nejdřív se projedem po ČR a pak hurá zase ven :)
A abyste si nemysleli, žee jsme jen jedli a procházeli se! Navštívili jsme second hand "u Slona" v Č. Budějovicích (Vřesová 518/9), a tím vykonali jednu z našich nejoblíbenějších činností. Je super, když s partnerem sdílíte stejné vášně a postoje. Nicméně pokud se někdy vyskytnete poblíž - nesmíte Slona vynechat. Mají otevřeno celý týden 8-18! ♥ (na web nechoďte nic tam nenajdete - prostě běžte rovnou hledat poklady, 1kg stojí 180,- :))


pravá 90s hotelová sníďa!

/pro, které to zajímá: kabát: Textile house, džíny: Levi's, brož: kolbenka, kabelka: F&F/

Komentáře

Oblíbené příspěvky