Paříž: La Belle qui c'appellePaříž... je to kráska přenádherná, často záludná a zlá, ale stejně se do ní člověk chce zas a znova vracet!

Vždyť víte... jeden by tu chtěl děsně moc žít a zároveň nikdy ani za nic. Ještěže ji máme tak blízko a můžeme si sem snadno zaleťet.

Návštěvy Paříže považuju za jedny z nejinspirativnějších a zároveň nejnáročnějších. Lesk a šmrnc, croissanty, kterýma když si přejedeš lakovky se ti budou lesknout až do smrti. Na druhou stranu sehnat ubytování na Montmartru pod 4000,- za noc bez švábů je úkol hodný mága. Jak velkej šmrnc je vidět na Champ Elysee, tak velkou bída je v rušných ulicích kolem stanic metra. Nezbývá tak nic jinýho než utrousit pár eur a přát si, aby to udělal každej kolemjdoucí.

"Módymilovníci" si tady samozřejmě přijdou na svý a odvézt si baret je takřka povinný! Dají se tu sehnat cetky, na který ve svým šatníku už nikdy nedáte dopustit, a když se v Paříži trochu vyznáte nakoupíte tu i látky. Butiky najdete jak jinak než na Champ Elysee, zato Montmartre je plnej podivuhodných obchůdků s botama roztodivných tvarů, barev a zdobení, který ať jsou sebešílenejší dokáže šikovná žena zkombinovat.

A nezapomeňte na módní magazíny! 
Bon voyage! ♥Komentáře

Oblíbené příspěvky