Last month styling essentials

je jaro! ...i když to zrovna dneska tak úplně nevypadá :))) trocha inspirace, třeba i do vašich šatníků )
last month in pictures. Hope you find some spring inspiration


- miluju svoje pitíčkový trika
Dokážou rozsvítit i jinak nudnou kombinaci, ať už s džínama nebo se sukní, stejně tak dodají formálnějšímu typu looků nadhled a vtip. Momentálně se věnuju hledání fanty, mirindy a mountain dew :D
Nebojte se ani volánů a ponožek v sandálkách nebo lodičkách. Volány jsou bezva a do značné míry dokáží, jak suplovat, tak podtrhnout šperk (záleží na jejich umístění - rukávy, hrudník, lem).

- love these drinky t-shirts
I definitely need the mountain dew, fanta and mirinda versions :D
perfect fitts with casual outfits, make your combos much more funny and shows you don't take "life" so SRSLY in crazy way.
Don't be affraid of ruffles and socks in heels! It can work very well. Ruffles can replace accesories or support them. It depends on type of ruffle - chest, sleeve, hem...

- platformy jsou cool a vždycky byly, jen je nutný je kombinovat s citem, abys pak nevypadala jako ješterka na kamioňáckým parkovišti...
Ženy by měly chodit upavené a skvěle oblečené. Nejsem fanoušek velkých dekoltů a mini sukní s děravýma punčochama (zvlášt ano, dohromady nikoli). VŽDYCKY je potřeba jít na to s citem a nevyvolávat tak mylné spekulace o vaší osobě. Nemám ráda, když nás - holky neberou vážně...je ale pouze na nás budeme-li vypadat lacině nebo rafinovaně.

- platforms are cool and always will be. BUT you have to combine them carefully if you don't wanna looks like twenty $ lizard on the truck parking.
Tuhle Ed Ray kabelčičku a denimovej pásek jsme objevila v second handu za dohromady asi 70,-!
botky vedle jsem si pořídila k denimovýmu topu, který jsem si navrhla a právě ho šiju :) Jsou vážně pohodlný a dělají krásnou nohu. Doporučuju obcházet blešáky a 2nd handy, vyplatí se to a budete zelený :))

Red Ed Ray bag and denim belt I found in 2ndhand for 2.50 €!
These denim high heels are really comfy and beautiful. Go to 2nd hands and flea markets, it's so surprisingly and funny... & of yourse THINK GRREN :)
Konečně je počasí na tuhle hedvábnou sukýnku (KENZOxH&M) její nespornou výhodou je, že je zavinovací červená/ růžovo-modrá a taky to, že se k ním dají vzít jak tenisky, tak i podpadky. Baví mě objevovat nové a nové kombinace s touhle krasavicí :)

Spring is here and I finally can wear my KENZOxH&M skirt. This double sided silk skirt is really variable, you can wear it with sneakers and with high heels too! I am so excited about this piece, I really looking forward to discovery some new combos :)

a nakonec pár jarních fotek ) pusu*
there are a few spring PINK pics! have a nice weekend, kiss*


@lush.cz


Komentáře

Oblíbené příspěvky