Paříž 2001

V roce 2001 jsem vůbec poprvé navštívila Paříž. Od té doby o ní konstantně, téměř šestnáct let mluvím, a všechny doma s tím štvu (tímto zdravím mého Tátu!).
Tomáš mi dal k Vánocům letenky do Paříže. Obrečela jsem to a opravdu se těším, protože tam navíc oslavíme moje narozeniny!

Ráda bych vám poskytla vhled do Paříže roku 2001. Konkrétně do října toho roku, nedlouho po 11. září. Živě si vybavuji obrněné koše na odpadky a policejní hlídky v ulicích. Tenkrát jsem to příliš nechápala. Jsem za tyto vzpomínky vděčná, dnes mi dávají hlubší smysl.


O faktu, že jsem měla cit pro módu a fotografii se můžete přesvědčit v následující fotogalerii.
Tričko z Halloweenské kolekce Pimkie už nemám, ale schovala jsem si z něj alespoň netopýří výšivku, kterou si, doufám, brzy ozdobím nějaký jiný kus oblečení.

///
Paris in October, 2001
Before 16 years ago I was in Paris and I talk about the city almost everyday :D (Hi, daddy! Sorry but not. :D). Tour the 2001 Paris and enjoy the atmosphere, please.

60's in 2001


Vidíte ten kouzelný styling? Vašemu oku by neměla ujít kombinace šátku s nápisem 'Paříž' a trička s nápisem 'Londýn' (od otce ze služební cesty).
Can u see the magic of styling? London in Paris (with Paris scarf!)


Shrimp Bubba

Peugeot, nebo Citroën?!


Tento snímek zachycuje Francouze okukujícího mou matku.
Random French guy stalking my mom.

Halloween & Fanta ♥ Tenkrát jsem ho ještě neznala -svátek nikoli pití.
 

Komentáře

Okomentovat

Oblíbené příspěvky