ST.TERITORY the place where your hair breathe freely

Ruce Filipa Dvořáka jsou ty, do kterých se nikdy nebojím svěřit svý rusý kadeře.
nejenže od doby, co se o mě stará se mi ze slabých vlásků podařilo vypěstovat VLASY, ale taky mám vždycky mega cool "london" sestřih!♥
vlasy si myju 2-3x týdně (ráda bych to ustálila na 2x, ale někdy se to prostě nedá -večírky, zakouřený prostředí apod.). používám přírodní vlasovou kosmetiku bez silikonů, parabenů a barviv. když už dojde na nějakej styling (většinou totiž nosím vlasy v úpravě "vstala a šla") používám FATBOYe a na ofinku suchý šampón (abych si nemusela kvůli jejímu upravování pořád mejt hlavu, že jo.)
Filip poslední rok funguje v St.teritory se svojí úžasnou Martinou, která je milovnicí psů, taky super stříhá, vyrábí mýdla na vlasy a skvěle píše (martimaty.cz)
tohle místo je krásný, vřelý, plný lásky k životu a voní undergroundem! vždycky, když odsud odcházím nemám jen pocit, že jsem ostříhaná, ale jsem plná energie a odhodlání.
PS: totálně sem se zamilovala do nůžek, který mi Filip ukazoval. nikdy by mě nenapadlo, že existujou tak překrásný a dokonalý nůžky a jak moc záleží na jejich ergonomických vlastnostech.
díky ♥
Komentáře

Oblíbené příspěvky