last HOT HOT dAySS

taky máte ten pocit, že tohle jsou ty poslední opravdu horký dny, který letos prožijem?
okurková sezóna je /konečně?!/ fuč.
podzim klepe na dveře. začíná TA nejzajímavější, nejkrásnější a zároveň nejnáročnější část roku. doba, kdy by člověk potřeboval, aby den měl 30 hodin a aby existovaly teleporty.
strávíme spoustu času v koncertních halách, klubech, barech, pódiech, molech, kavárnách, gaučích, postelích, galeriích, ulicích, restauracích, divadlech a minimarketech.
budu se opakovat, ale všude bude vonět listí ♥
budeme nosit šály, deky a přehozy a pít horké čaje, doma v tlustých ponožkách u filmu s Kevinem Spacey /a já s mojí Markétkou ♥/ a nebo v těch šálách na ulici :)))
budeme na ulici potkávat muže bez žabek a sandálů /jéééj!/, budeme pomrkávat na sympatické mladíky při procházkách městem, možná budeme i zamilované a  to o těch podzimních depresích je stejně jeden velkej nesmysl!
start letošního podzimu bude velkej, Prague Fashion Weekend je na spadnutí. strávím ho se svou kamarádkou Rafaelou, a těším se až ji uvidíte i tady u mě na blogu. je to kočka!
brzy se tu objeví i nový fotošút pro Adidas, s mojí nádhernou Markétkou! bude to kosmickýýý a víc už ani muk! těšte se! .))) já / my se těším (e) moc! ♥
  
 

swimsuit H&M

Komentáře

Oblíbené příspěvky