FLOWEЯ POWEЯ

Je teprve začátek června a už teď jsem si naprosto jistá, že letošní rok je pro mě jedním z nejzásadnějších vůbec! děje se toho taková spousta a tak rychle! )

Minulý týden jsme byly s Koko /moje šéfová na protisedi.cz/ na předpremiéře Dior Et Moi (Dior a Já) v Lucerně. dokument mapující 8 týdnů před uvedením první kolekce Raffa Simonse, současného kreativního ředitele, pro Dior. Tenhle dokument mi zpracováním do jisté míry hodně připomínal "September Issue" - dokument o tom, jak se dělá zářijové číslo Vogue US! Rozhodně stojí za to oba filmy vidět. Zachycují spoustu neopakovatelných okamžiků a tvrdý dřiny, kterou lidi zvenčí často vůbec nevidí. Afterparty byla v Mánesu a ačkoli takovýhle akce zrovna dvakrát nevyhledávám, bylo to super! Pár skleniček šampaňskýho s obsluhou občas neuškodí :D

Zítra ráno mě čeká brunch s Jakubem Polankou, který osobně představí speciální edici z nové kolekce, vytvořené pro Debut Gallery.
Jo, a byli jsme taky na RFPíčku a napsali sme o tom report - TADY!

V pondělí ráno proběhl v Anonymous Coffee na Ípáku brunch s ochutnávkou novýho drinku od jablářství F. H. Prager&Anonymous. Drink se jmenuje CHAAC (Café Zapatista, Tequila, mangový sirup, chilli paprička, limeta)  a od pondělka si ho můžete koupit taky.  fotky TAADY . Kafíčko je moc dobrý a silný (...a málem mě zabilo :D). Jo, a pijte ho jenom ledový!

scrollni a poslechnni song! FLOWERS OD MÝCH ÚŽASNÝCH KAMARÁDŮ NOISY POTS!

Comments

Post a Comment

Popular Posts