SNÖ // W

prvního března. asi ten správnej čas ohlídnout se za zimou. byla náročná, ale skvělá!
už navždycky to bude TA zima, během který jsem učinila zásadní /a nevyhnutelný/ rozhodnutí - přestěhovat se do Prahy♥. TA zima, během který jsem se začala učit Švédsky♥. a v neposlední řadě TA zima, kdy jsem konečně viděla ENTER SHIKARI♥... a poznala jsem spoustu skvělých lidí!

/// it's March now. I think it is the time to say goodbye to winter 14/15. it was really important, hard but awesome winter for me! WINTER when I moved to Prague♥, WINTER, when I started studying Svenska♥ and WINTER when I saw Enter Shikari (live for the 1st time)♥ and I met a lot of wonderful people!
beanie H&M conscious, unicorn knit H&M, gymsack Adidas Originals

a pokud máte rádi seriály. tuhle zimu jsem viděla super seroš jménem Bron/Broen, je to Švédsko-Dánský drama. je naprosto skvělý. má šmrnc (kamera je skvělá!), má vtip a má koule! kuk na WIKI a tenhle song "Hollow Talk" od dánských Choir of Young Believers je ústřední k tomuhle seriálu. a má super atmo!
/// I saw pretty cool Swedish/Danish drama series this winter. Bron/Broen and I love it! (great camera, it's funny and it has balls!) Hollow Talk from danish Choir of Young Believers is Bron/Broen's theme song ♥
**

Comments

Post a Comment

Popular Posts