THINGS YOU -SIMPLY- NEED TO DO/LISTEN/SEE

1: tenhle týden začíná FFF 2014 - Festival Francouzského Filmu (French Film Festival starts this week) btw. tohle jsou věci, bez kterých se v posledních dnech neobejdu, program kina, Adidas Originals gymsack, nivea! - mažu se s ní celá, nesnášim zimu, když mi zalejzá pod kůži :) a velký doplňky! dyť to víte, miluju je :) (less is more but the big ones always wins!)
2:CLEAN UP YOUR CLOSET - hard but necessary, prostě si na zimu uďělej pořádek v hadrech ) je to potřeba, aby člověk věděl s čím může "pracovat" :)


moji tři favoriti na FFF
Saint Laurent, Tři Srdce a Diplomacie!

trailer k Saint Laurentovi najdeš TADY

 
3: minulou sobotu se nám taky podařilo stihnout skvělej film! NICK CAVE: 20000 days on Earth
je to totálně boží snímek! skvělá kamera, hudba /jak jinak/ a naučíte se pojmenovávat spoustu pocitů, který se ve vás odehrávaj. Nick jich dokáže slovama vyjádřit neuvěřitelný množství a  mimo jiné i ty, které mívám taky. ♥ jednoznačně jeden z TOP filmů, jaký jsem kdy viděla.
/Nick Cave: 20000 Days on Earth - one of the best films I've ever seen! Good camera, wonderful music and the truth of life came out of Cave's mouth ))/

4: no a zítra! Budějckej klub Velbloud a v něm?
F R O M  O U R  H A N D S!
pokud je ještě neznáte, tak TADY si můžete poslechnout /i koupit/ jejich nový album! a TADY je jejich FB.
je skvělý a stojí to za to kluky vidět LIVE! takže see ya!

PS: objeví se tu na blogu i report z gigu! /vracím se lehce ke starým zvyklostem, focení koncertů mi chybí :) / there will be photoreport from From Our Hands gig at Mighty Bar Velbloud soon!/

a songy samozřejmě :)

Comments

Popular Posts